top of page

HAKKINDA

DJI_0177.JPG

Bizim Hikayemiz

Bu işe 1993 yılında Malatya'da başladığımızdan bu yana, müşterilerimize doktor gibi davranmalarını sağlamak için meyvelerimizi mümkün olduğunca doğal ve özelleştirilmiş olarak sunmak için çalışıyoruz. Sonuç olarak ve yıllar içinde elde edilen başarı ile işletmemize kuru incir reyonunu da ekledik. Başından beri çoğunlukla Rusya, Ukrayna, İran ve İsrail gibi yabancı firmalarla çalıştık ve onların gerçeklerini göz önünde bulundurarak yeni pazarlarda iş kurmaya kararlıyız. etik değerler eylemde bulunursa, bu misyonu gerçekleştirmeyi başaracağız. Bu anlamda son 10 yılda Moskova'da faaliyete geçerek Rusya çevresindeki ülkelere hizmet vermeye başladık. Fabrikamız 2000 m2 kapalı 4000 m2 açık alan üzerine kurulmuştur. Yıllık kuru kayısı üretim kapasitemiz 2500 m/ton, kuru incir üretim kapasitemiz 2000 m/ton'dur. ISO22000:2005 kalite yönetim sistemi belgesine sahibiz.

pre-logo1_edited.png

MARKALARIMIZ

Free_Sample_By_Wix (3)121.jpg

3G  DIŞ TİCARET   Gıda İnşaat Ltd. Şti   olarak Malatya'da kayısı işlemedeki tecrübemiz 25 yıllık bir süreyi kapsar.
3G'de kayısı işlemek kuşaktan kuşağa bir tutkudur. İşletmemiz yıllık 2500 m/ton/yıl kuru kayısı, 2000 m/ton/yıl kuru incir kapasitesine sahiptir.
Devam eden yatırım planları ile bu rakam iki katı üretim seviyesine çıkarmayı amaçlamaktayız.
Fabrikamız 2000 metrekare kapalı, 4000 metrekare açık alan ile hizmet vermektedir ,şirket olarak üretime başladığımız yıldan itibaren müşterilerimize doğallığı ulaştırmayı hedeflemiştir.
Bir doktor hassasiyeti ile müşterilerimizin sağlığı birinci amacımızdır ,bu başarının sonucu olarak da ürünlerimiz arasına kuru inciri de ekledik.
Rusya, Ukrayna, İran ve Avrupa Birliği Ülkelerine  İhracat ile kayısının tanıtımı ve faydalarını anlatmak, Malatyamız ın güzelliklerini tanıtmak ve Ülkemizin ekonomisine katma değer katmak için yolumuza devam ediyoruz.

bottom of page